انجمن گفتگو لابی عمومی من … هستم سلام. من … هستم (معرفی اعضا)

• سازنده
    موضوع
    م.ر ایدرم
      • اوراکل
      Up
      5
      Down
      ::

نمی‌دونم فروم برای من یه چی داره که خلاءش رو تلگرام و توییتر و این چیزها پر نمی‌کنه. داستان نوشتن واسه من همیشه یه عملیات فرومی بوده. وقتی توی فروم داستان می‌نویسم احساس می‌کنم مخاطبم به اندازه‌ست. خیلی شلوغ نمی‌شه که دچار استرس شم. غریبه نمیاد. آدم‌های فروم به اندازه‌ی کافی به من احساس آشنایی می‌دن. خب فروم مال دوره‌ای از اینترنته که مفهوم وایرال شدن وجود نداشت.

استرس لایک و ریپلای و فالو و اینا نبود. فقط خود محتوا بود و طبیعتا با این توصیف‌ها فروم واسه من خیلی آرامش‌بخش‌تر از سوشال‌مدیاهاس. شاید دیگه پیر شدم و اینم از جهالت منه ولی خب سلام من محمدرضام. همون محمدرضای فنزین و فانتزی‌فنز و هزارتو.

برای این که من رو بشناسین خب مجبورم بگم نویسنده‌م. یکی از نویسنده‌های همین سفید هم هستم. عاشق گیم هستم مخصوصا گیم رترو. عاشق داستان‌های کوتاه و رمان‌های سای فای عجیبم. تقریبا علاقه‌م توی سینما هم همین شکلیه.

در حال نمایش 6 پاسخ ( از کل 6)
    • نویسنده
      پاسخ‌ها
      صدرا محمدی
        • پیشکار استخوان
        Up
        3
        Down

one of my favorite persons in the world.

سلام محمدرضا دی: چه قدر زیبا. منم همین حس تو رو خیلی دارم نسبت به فاروم. خوشحالم برگشتیم.

kia
          • امدادگر
          Up
          3
          Down

سلام. من کیام

با آرامش‌بخش بودن فاروم موافقم. محیط فاروم خیلی راحت‌تره تا سوشال‌مدیاها. یه نظم باحالی هم داره.

منم عاشق بازی‌های رترو ام. خصوصاً شوترهای دووم‌لایک داس و پلتفرمرای SNES

م.ر ایدرم
            • ساکن: دارک سیتی
            • اوراکل
            Up
            0
            Down

شوترهای دووم‌لایک داس و پلتفرمرای SNES

گفتم ترغیبت کنم واسه این دو موضوع بیا تاپیک بزن بشینیم با هم مفصل گپ بزنیم توی تاپیک‌ها.

Kaonashi
              • امدادگر
              Up
              2
              Down

سلام من حبیبم. اینطور که به خودم می‌گم، نویسنده‌ام و ترجمه و ویرایش هم بلدم فکر کنم. ساز مورد علاقه‌ام گیتار بیسه و دوست دارم وقتی بیکارم به عنوان وارم آپ بشینم Tool کاور کنم :)) چند سالی هم می‌شه که خواب فروم و انجمن می‌بینم. :دی

متوجه شدم چیزی که فروم رو از سوشال مدیا و وبلاگ و الخ جدا نگه می‌داشت، کانتکستی بود که پلتفرم مورد نظر، aka انجمن هواداری، مثل هاله با خودش حمل می‌کنه. این که توی فلان انجمن (از تمام خدابیامرزها، فانتزی‌فنز و فنزین گرفته تا هزارتو و فروم‌های کوچیک و بزرگ دیگه)، تنها دلیلی که یک عده آدم دور هم جمع شدیم و داریم کامیونیکیت می‌کنیم، مخالفت‌ها و موافقت‌ها سر یک سری موضوع اسپسفیک و خاصه که توی گوشه‌های ذهنمون داریم بهشون فکر می‌کنیم و گمانه‌زنی می‌کنیم. بعد، جمع می‌شیم توی انجمنی که برای این قبیل گمانه‌زنی‌ها دیزاین شده و فارغ از این ایده که چقدر می‌شناسی طرف مقابلت رو، اونقدری به هم اعتماد دارین که می‌شینین سر موضوعی صحبت می‌کنین و این مکالمه می‌تونه شیش ماه هم مثلا ادامه پیدا کنه به صورت آنلاین :))) الان هم که وسط پندمیک و شرایط شبه‌آخرالزمانی، نیاز به فروم به شدت حس می‌شد.

داستان نوشتن و صحبت کردن رو از فروم شروع کردم و خوشحالم که دوباره پلتفرمی که توش کاملا احساس سکیور بودن بهم دست می‌ده رو دوباره دارم تا بتونم مثل آدم زندگی کنم :)))

منصوره صادقی
                • ساکن: Middle-earth
                • دستیار خون
                Up
                4
                Down

سلام

من منصوره هستم. البته چند سالیه دیگه اسمم تبدیل به منص شده 🙂

آدم فروم بازی هستم (بودم) و موافقم که هیچی این فضا نمیشه چون برای من، آدمایی که فروم و جوش رو می‌شناسند انگار یه ژانر جداگونه‌اند که حداقل با شیوه‌های ارتباط گرفتن باهاشون آشناترم :دی

از قدیم تو فروم‌هایی مثل دمنتور، وستروس، هزارتو، آردا و… بودم اما اصلی‌ترین فعالیت‌هام مربوط به آثار تالکینه.

نویسنده هم هستم و مقاله نویسِ نه چندان حرفه‌ای -از اونایی که خیلی جرات انتشار نوشته‌هاشونو ندارن :دی- و زمان‌های دور ویراستاری می‌کردم که باعث شده الان هم عشق عمیقی نسبت به “کاما (ویرگول)” و “نیم‌فاصله!” داشته باشم.

بیشتر طرفدار فانتزی‌ام تا علمی-تخیلی اما پادآرمان‌شهر برام جز لذت‌بخش ترین ژانراست. فیلم و سریال زیاد می‌بینم، کامیک و مانگا کم می‌خونم و به انیمه از بچگی ارادت داشتم.

رشته تحصیلی و شغلم هم طبیعتا ربطی به فعالیت‌هام نداره! :))

夢を捨てて死ね

Astromehr
                  • ساکن: گاتهام-مشهد
                  • تک خط
                  Up
                  1
                  Down

سلام من محمد صدرا هستم ولی تخلصی که برای نوشته هام، جمله هام و شعر هام انتخاب کردم مهرداد هست، پس شما هم میتونید منو مهرداد صدا کنید.

من از یکسال پیش با سفید آشنا شدم، الانم ۱۸ سالمه و فکر میکنم جز جوان ترین خوانندگان سایت سفید به حساب بیام.
                  من به فلسفه، کیهان‌شناسی، روانشناسی، نویسندگی، علمی تخیلی،فیلم و سریال و کامیک بوک ها علاقه‌ی بسیار زیادی دارم و دوست دارم همه‌ی این حوزه ها رو باهم مرتبط کنم و پیوند بدم.
                  (مثل مقاله‌ی”نیچه خالق دیسی”که تو همین سایت سفید هست)

طبیعتا کسی به سن و سال من آنچنان فعال نیست توی فروم ها و با اینستاگرام و تلگرام ارتباط خیلی بیشتری برقرار میکنه تا اینجور فروم های ساکت و آروم!

من تاحالا تو هیچ فرومی نه مطلبی نوشتم و نه نظری دادم ولی انجمن گفت‌و‌گوی سفید نظرم رو به خودش جلب کرد و برای همین الان دارم براتون مینویسم چون بنظرم سفید و بچه های سفید خیلی خفن و باحالن!
                  خلاصه که دوست دارم دوست هایی مثل خودم یا نزدیک به خودم و به خفنی شما پیدا کنم و ارتباطم رو با آدم ها بیشتر بکنم.

و راستی! اگر توی اینستاگرام منو دنبال کنید خیلی خوشحال میشم چون میتونیم درباره ی موضوعاتی مثل فلسفه،کامیک بوک ها و… صحبت کنیم.
                  Instagram: @Astromehr

پیج کمیکیِ من: @Philonerds

ممنونم از سایت و خانواده‌ی خوب سفید :))

در حال نمایش 6 پاسخ ( از کل 6)
                • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.